شنبه 8 دی‌ماه سال 1386

CuteFTP Pro v8.1.0 Build 11.12.2007.12 ابزاری برای مدیریت فایل ها بر روی سرور توسط پروتکل از FTP
 

امروزه اکثر مردم دارای یک وب سایت شخصی با مقدار کمی فضا بر روی اینترنت می باشند. برای انتقال فایل ها برروی اینترنت و فضای شخصی از پروتکل FTP که حروف اختصاری ( File Transfer Protocol ) می باشد استفاده می کنند. برای برقراری ارتباط با این پروتکل نیاز به واسط ها و برنامه هایی می باشد. به عنوان مثال شما در internet explorer خود متوانید از طریق آدرس ftp.site.com و وارد کردن یوزر نیم و رمز عبور خودتان به فضای اینترنتی خود متصل شوید. اما این گونه ارتباط ها معمولا ناپیدار و دارای امکانات کم می باشند. از دیگر راههای ارتباطی که دیگر امروزه تقریبا کنار گذاشته شده است ارتباط به صورت خط فرمان می باشد که روشی بسیار قدیمی است و امروزه با حضور برنامه های بسیاری که رابط گرافیکی میان کاربران و کامپیوتر هستند ، کاربردی ندارند.
دراین مطلب نرم افزاری گرافیکی را به شما دوستان معرفی می کنیم.
CuteFTP Pro یکی از سرشناس ترین برنامه ها در زمینه انتقال فایل از طریق پروتکل FTP می باشد. این نرم افزار با امکانات بسیاری که در اختیار کاربر قرار میدهد توانایی مدیریتی بالایی را برای مدیریت ، نظارت ، کنترل و انتقال داده ها برای دارندگان وب سایت فراهم کمی کند. این گونه نرم افزار ها برای افرادی که دارای وب سایت نیستند نیز مفید می باشد. بسیاری از سایت ها امروزه سرورهای FTP را برای دانلود و قرار دادن اطلاعات ، عکس و ... راه اندازی می کنند که دانلود از این سرورها بدون نرم افزار های این چنین زمان زیادی را می برد و سرعت دانلود در نرم افزار های مدیریت دانلود نیز بسیار پایین است. این نرم افزار محصولی از شرکت GlobalSCAPE می باشد.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- اجرای برنامه به صورت زمان بندی شده برای عملیات دانلود و آپلود (فرستادن فایل)
- دارای ابزار مدیریت رمزهای عبور
- توانایی نظارت بر فایل ها برای کشف تغییرات انجام شده بر روی آن ها
- قابلیت کد کردن و رمزی نمودن اطلاعات در حین انتقال
- انتقال خودکار فایل های جدید و تعیین شده
- امنیت بالا و استفاده از SSL(Secure Socket Layer) a و TLS(Transport Layer Security) a که مانع از سرقت اطلاعات شما در حین نقل و انتقال می شوند.
- توانایی extract نمودن فایل های فشرده شده ( zip,rar ) بر روی سرور بدون نیاز به کنترل پنل وب سایت
- سازگاری با دیواره های آتش ( FireWall ) و پروکسی ها در برنامه
- پشتیبانی از فایل ها با حجم بالا ! ( پشتیبانی از فایل های با حجم 2 GB در FAT32 و فایل های 4GB در NTFS )
- و ... .


لینک دانلود  (حجم فایل حدود 9 مگابایت می باشد و کرک برنامه در داخل فایل زیپ قرار دارد)
 

رمز فایل: ندارد

لینکهای دانلود غیرمستقیم و از سایت رپیدشر می باشد. برای آشنایی با نحوه دانلود از سایت رپیدشر (Rapidshare)  اینجا را کلیک کنید